slideshow 1

Jelenlegi hely

Pedagógusaink

Pedagógus neve Osztálya Tanított tantárgyai Beosztása, egyéb feladata Fogadóórája
Rapatyi-Zöld Mária biológia, kémia Igazgató szerda 16:00 - 17:00
Kozáriné Strelinger Katalin 7.a
oszt.fő
magyar nyelv és irodalom Igazgatóhelyettes szerda 15:00 - 16:00
Pánker Erzsébet fejlesztőpedagógus Igazgatóhelyettes szerda 14:00 - 15:00
Csizmadia Zoltánné Kohl Katalin 1.b
oszt.fő
tanító szerda 3. óra
Deák Ferencné 4.a
oszt.fő
tanító "A" hét kedd 4. óra, "B" hét csütörtök 5. óra
Dr. Kovács Tiborné napközis tanító (3.a) csütörtök 5. óra
Ferkóné Pávai Réka 7.b
oszt.fő
ének-zene a humán munkaközösség vezetője péntek 3. óra
Ginovszkyné Szöllős Zsuzsanna 2.b
oszt.fő
tanító péntek 5. óra
Hegedűs Hermina természetismeret, biológia, informatika, tanulószoba DÖK segítő tanár szerda 4. óra
Jenei László Lajos 8.b
oszt.fő
etika, tanulószoba csütörtök 3. óra
Karácsony-Tóth Zsófia napközis tanító (2.b) szerda 6. óra
Keplerné Horváth Annamária 3.a
oszt.fő
tanító, anyanyelvi és matematikai fejlesztés az alsós munkaközösség vezetője szerda 5. óra
Kiss Endre magyar nyelv és irodalom péntek 6. óra
Knobloch Ilona napközis tanító (1.a) szerda 4. óra
Kőszegi István 8.a
oszt.fő
informatika, technika, matematika, tanulószoba péntek 4. óra
Kovács Karolina matematika csütörtök 2. óra
Lakócainé Bendes Lilian 5.b
oszt.fő
természetismeret, biológia, földrajz, erkölcstan, tanulószoba a természettudományi munkaközösség vezetője csütörtök 3. óra
Lubai Mónika testnevelés kedd 3. óra
Mahelszki Rita angol, tanulószoba csütörtök 4. óra
Makka Gabriella napközis tanító (2.a) a napközis munkaközösség vezetője kedd 6. óra
Máté Henrietta napközis tanító (3.b) csütörtök 5. óra
Mihályiné Pala Orsolya 3.b
oszt.fő
tanító hétfő 16:00 - 17:00
Mikó Béla Györgyné 6.b
oszt.fő
történelem, magyar nyelv és irodalom, etika, tanulószoba KAT tag, munka -és tűzvédelmi felelős, az osztályfőnöki munkaközösség vezetője hétfő 5. óra
Pap Erika angol szerda 14:00 - 15:00
Papp Ágnes 6.a
oszt.fő
fejlesztőpedagógus szerda 1. óra
Pápszi Szilvia könyvtáros-tanár kedd 15:00 - 16:00
Percs Krisztina 1.a
oszt.fő
tanító kosárlabda edző hétfő 6. óra
Rozs Bettina testnevelés kedd 3. óra
Stark Gábor rajz csütörtök 15:00 - 16:00
Szabó Bakos Edit 5.a
oszt.fő
angol szerda 3. óra
Szarka Krisztina fejlesztőpedagógus (mozgásterápia) mű- és görkorcsolya edző szerda 6.óra
Tihanyi Krisztina napközis tanító (1.b) szerda 6. óra
Trója Anita napközis tanító (4.a) kedd 6. óra
Varga Kincső Katalin napközis tanító (4.b)
Virág Mária 4.b
oszt.fő
tanító péntek 1. óra
Wéberné Mikecz Mária 2.a
oszt.fő
tanító hétfő 4. óra
Zsidai László matematika, fizika, kémia, tanulószoba csütörtök 4. óra

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer